T-Shop nabízí

GUTTURAL GORE GRIND MAFIA
"festival #7 (H)"

Sublimace

Sublimační technologie Vám umožní potisk na řadu netradičních materiálů...

 

Co je technologie sublimačního potisku?

Sublimace je nejmodernější technologie, určená k potisku reklamních a dárkových předmětů ve fotografické kvalitě výsledku.
Pro potisk jsou určeny různé druhy materiálů s upraveným polyesterovým povrchem (textil, kov, plast, keramika).
Podstatou technologie je tisk sublimačními inkousty v tiskárnách se speciální tiskací hlavou na speciální přenosový papír a následný přenos výtisku prostřednictvím termotransferového lisu na předmět. Samotný proces zhotovení trvá několik minut.
Základními předpoklady pro realizaci této technologie jsou tedy sublimační gely tiskárny RICHO, transferový papír, tepelný lis a tiskové nosiče se speciální povrchovou úpravou. Jedná se především o vlaječky, trička, klíčenky, bannery, koberce, ručníky, plechové předměty (diplomy, ocenění, certifikáty, poděkování), hrníčky, puzzle, podložky pod myš, přívěšky atd. Předměty jsou odolné proti otěru, protože potisk není pouze na povrchu, ale je přenesen sublimací do hloubky.

Kusová a malosériová výroba, ve špičkové fotografické kvalitě, za bezkonkurenční ceny jsou zásadními výhodami proti tradičním technologiím tisku.

 

EXPEDIČNÍ DOBA:

Expediční doba je do 10dní od dodání veškerých podkladů.

 

INFO:

Produkty a bližší informace co všechno lze vyrobit v sekci DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY. Náhledy z naší výroby si můžete prohlédnout v GALERII. Více náhledů najdete vždy v dané podsekci v dárkových předmětech.
 
Máte-li jakýkoliv dotaz neváhejte a kontaktujte nás na kontakt@crystalprod.cz.


Domů  |  Novinky  |  FAQ  |  Rychlá objednávka  |  Mapa stránek  |  Kontakt