T-Shop nabízí

BIKKINI SHOP
"Bikkini Shop"

Doplňující služby (instalace, tabule, PVC desky)

Instalace Reklamní tabule

PVC desky

.

 

 

INSTALACE

V případě vašeho zájmu jakoukoliv vámi vybranou samolepku aplikujeme tam, kam budete potřebovat. Na tom jak dlouho lepení zabere a co vše od vás budeme potřebovat se vždy domluvíte přímo s naším technikem.

Pro kalkulaci nebo jakýkoliv dotaz nás neváhejte kontaktovat!
Jak vypadají námi polepené hotové produkty se můžete podívat do naší GALERIE.

Kromě polepů dopravních prostředků, výloh, stěn nebo podlah kašírujeme (lepíme) také na desky nebo tabule, které si vyberete. Informace o reklamních tabulích a PVC deskách níže.

 

REKLAMNÍ TABULE

Reklamní tabule jsou velmi často objednávaným produktem. Obvykle se umísťují na štíty domů, ploty nebo do stojanů různých velikostí. Plní tak funkci reklamního poutače nebo se stávají součástí výstavních a prodejních expozic.

Nejčastěji používaným materiálem pro výrobu reklamních tabulí je pěněné PVC (Kapatex) nebo hliníkový sendvič (Skybond). Oba materiály dodáváme v různých tloušťkách.

Samotné reklamní sdělení lze na desku aplikovat dvěma způsoby. První variantou je lepení řezané grafiky, tedy nanesení plotrové fólie "písmenka po písmenku". Druhou a námi preferovanou variantou je celoplošný polep desky digitálně potištěnou samolepící fólií s laminací. Tento způsob umožňuje vyrobit reklamní tabuli ve vysokém tiskovém rozlišení, přičemž je zaručena její dlouhá trvanlivost.

Vyrobíme Vám poutač v jakékoli velikosti. Maximální rozměr jednoho dílu je 3x2 m, při poptávce po větší ploše se tabule sestavuje z více dílů.

Objednat u nás lze i tabulky menších rozměrů, které jsme schopni dodat ve stovkách kusů.

Pro jakýkoliv dotaz nebo kalkulaci nás neváhejte kontaktovat!
 

PVC DESKY

PVC desky jsou ideálním nástrojem pro tvorbu "pevných" reklam, které umísťujete například na budovy, před kancelář, na plot nebo do interiéru.

Oproti bannerům a papírům přesně drží tvar a hodí se tak na reklamy, které jednou umístíte a dále už je nepřenášíte. Na budoucí plochu se většinou navrtávají.

Lehké desky lze také uchytit oboustrannou lepicí páskou (na ní rozhodně nešetřete, jinak vám deska může spadnout).

Nabídka desek je velmi rozmanitá, nabízíme jak standardní plné desky, tak i komůrkové (odlehčené) a pro světelné reklamy pak opálové desky z plexiskla.

Desky polepujeme potištěnou PVC samolepkou, kterou lze volitelně opatřit i laminací v matu nebo lesku. Výsledný "sendvič" pak vydrží velmi dlouho, navíc matná laminace dodá desce efekt, který nikdo nepřehlédne.

Potřebujete-li PVC desku nestandardního tvaru, například písmena nebo složitější tvary na ořez (kruhy, ovály atd.), můžeme vám takovou zakázku připravit na CNC fréze.

Stačí nás kontaktovat.
 
Nabízíme širokou škálu desek v různých tloušťkách:
- pěněné PVC desky tloušťky 1 - 10 mm
- komůrkové (dutinkové) PVC desky tloušťky 5 a 10 mm
- opálová plexiskla tloušťky 2 - 10 mm

Domů  |  Novinky  |  FAQ  |  Rychlá objednávka  |  Mapa stránek  |  Kontakt