T-Shop nabízí

TRUTNOV OPEN AIR
"2013 - Václav Havel (M)"

Reklama v našem T-SHOPU

 

CO JE TO T-SHOP?

T-SHOP je zcela nový projekt, který je spuštěn hlavně pro naše zákazníky. Pro naší firmu znamená galerii a najdete na něm textil, který jsme vyráběli.

Výhoda pro naše zákazníky je hlavně ta, že díky umístění jejich merchandise v našem T-SHOPU získají ZCELA ZDARMA reklamu všude, kde my T-SHOP propagujeme. Nejedná se tedy jen o naše stránky, ale také o reklamu, která průběžně po celý rok běží na různých internetových serverech, v časopisech, na festivalech a koncertech, kde s CRYSTAL PRODUCTIONS prodáváme a samozřejmě také na sociálních sítích jako je Facebook, kde odkazujeme na trička z T-SHOPU prakticky neustále.

Kde a kdy právě reklamu na T-SHOP najdete se nás můžete kdykoliv zeptat, rádi vám zašleme odkaz.

 

PROČ MÉ TRIKO NENÍ V E-SHOPU, I KDYŽ JSEM U VÁS TISKL?

- V současné chvíli není v našich silách okamžitě dávat vše co jsme natiskly na server. Proto KDYŽ U NÁS TISKNETE - NEZNAMENÁ TO AUTOMATICKY, ŽE BUDE VAŠE TRIKO zařazeno do T-SHOPU. Stejně tak pokud si nepřejete mít vaše trika v T-SHOPU zařazena - respektive nepřejete si kontakt na vás, aby jste triko mohli prodat, JE TŘEBA NÁM TUTO INFORMACI NAHLÁSIT na e-mail kontakt@crystalprod.cz.
 

- Pokud, ale máte zájem, aby váš produkt v T-SHOPU nechyběl, stačí nás opět kontaktovat. Během pár dní vše přidáme a pošleme vám odkaz. Přednost tedy vždy mají zákazníci, kteří o službu projeví zájem, dále potom jednotlivá trika přidáváme dle vlastního uvážení. V případě že nedodáte informace (odkaz s linkem do vašeho obchodu ke koupi a kontaktní mail) zveřejňujeme v T-SHOPU vždy e-mail na kterém jste nás kontaktovali za účelem výroby.

 

MÁM ZÁJEM O PŘIDÁNÍ MÉHO TRIKA DO T-SHOPU, ALE TISKL JSEM JEJ U KONKURENCE

- Naše databáze se neustále zvětšuje a zrovna tak se zvyšuje návštěvnost jak našich stránek tak stránek T-SHOPU. Z toho důvodu jsme se rozhodli vyjít vstříc i vám, kdo tisknete svůj merchandise jinde, ale máte zájem o reklamu u nás na T-SHOPU.
 

- Cena za 1 položku je 12Kč/měsíc. Minimální doba pro umístění na T-SHOPU je 1 rok. Pro naše zákazníky jak již bylo řečeno je T-SHOP vždy zcela zdarma.

 

PODKLADY
abychom mohli umístit vaše triko do naší databáze potřebujeme od vás zaslat:
- malý obrázek o rozměru 160x165px (triko na bílém pozadí, pouze přední část!)
- velký obrázek o rozměru 1100x605px (triko na bílém pozadí, přední i zadní část)
- popis trika, informace o materiálu a druhu, informace o dostupnosti
- kontaktní e-mail
- odkaz na vaši stránku, kde lze triko přímo zakoupit
 

V případě, že si nevíte s podklady rady, stačí nás kontaktovat.

 

ROZDÍL MEZI T-SHOPEM a E-SHOPEM

- V T-SHOPU nic jako CRYSTAL PRODUCTIONS neprodáváme a nevíme tak ani stav, zda jsou trika stále dostupná a neznáme ani jejich cenu. Vše má v režii samotný prodejce (kapela, firma). U nás se pouze dovíte informace o triku, jak vypadá a získáte přímý kontakt, kde si triko můžete koupit.
 

- E-SHOP je klasický obchod CRYSTAL PRODUCTIONS. Zde si můžete koupit vše co vidíte v nabídce (včetně dostupných barev a velikostí) přímo od nás. Jedná se o naše vlastní produkty a distro.

 

 ---PŘEJÍT DO T-SHOPU---


Domů  |  Novinky  |  FAQ  |  Rychlá objednávka  |  Mapa stránek  |  Kontakt