T-Shop nabízí

DOGA
"Detox (C)"

DVD Mastering

 

INFO:

Standardně "kopírujeme" data z dodaného podkladu 1 : 1
 

V žádném případě do dodaných dat nikdy nevstupujeme a nezasahujeme, neprovádíme v nich před ani v průběhu výroby žádné úpravy.


Každý dodaný podklad od zákazníka a každá vyrobená lisovací matrice jsou kontrolovány výhradně z hlediska technických parametrů.
To znamená, že u dodaného podkladu je kontrolována shoda formátu s objednávkou a jeho bezproblémová čitelnost a kompatibilita pro přenos do systému masteringu.
U hotové matrice je kontrolována shoda datového obsahu s dodaným podkladem, jedná se o tzv. verifikaci dat.
Dále jsou u všech formátů na matrici kontrolovány všechny důležité parametry digitálního záznamu, které jsou specifikovány příslušnými technickými normami (DVD Specification for Read-Only Disc), jejichž dodržení je nezbytné pro bezproblémovou replikaci a následnou čitelnost nosiče na všech kompatibilních přehrávačích.
 

Dodané podklady pro výrobu matric nejsou v žádném případě kontrolovány, ani posuzovány po obsahové stránce, tzn. že nosič není přehráván na jakémkoli příslušném přehrávači (např. u DVD-video není vizuálně sledována hratelnost jednotlivých kapitol menu, apod.).

 

Výroba matric i pro externí zákazníky.
 

Dodání kvalitního podkladu je základním předpokladem pro rychlou a kvalitní realizaci Vaší objednávky.

 

POŽADAVKY PRO PŘÍJEM MÉDIÍ NA VÝROBU DVD

- Přijímáme podklady ve formátech DVD-VIDEO, DVD-AUDIO, DVD-ROM a WMV HD
 

- VÝROBA - lisování DVD5, DVD10 a 8cm mini DVD s kapacitou 1,34 GB a 2,68 GB (1,34 GB + 1,34 GB)
DVD-R, DVD+R

DLT pásky kompatibilní s mechanikou DLT 8000 a SDLT 320, tzn. pásky typu DLT Tape III, DLT Tape IIIXT, DLT Tape IV, nebo SDLT Tape I
(zápis musí být ve formátu image DDP 2.00, DDP 2.10, nebo CMF)
 

- VÝROBA - lisované DVD9 a 8cm mini DVD s kapacitou 2,41 GB
DVD-R DL, DVD+R DL

DVD-R, DVD+R (data musí být zapsaná pro každou vrstvu zvlášť na jednotlivých DVD+/-R, zápis musí být ve formátu image DDP 2.00, DDP 2.10, nebo CMF)
DLT pásky kompatibilní s mechanikou DLT 8000 a SDLT 320, tzn. pásky typu DLT Tape III, DLT Tape IIIXT, DLT Tape IV nebo SDLT Tape I
(data musí být zapsaná pro každou vrstvu zvlášť na jednotlivých DLT páskách, zápis musí být ve formátu image DDP 2.00, DDP 2.10, nebo CMF.
 

- Zpracování dat zaslaných na náš FTP server (po přidělení adresy a přístupového kódu). Data musí být ve formátu image DDP.
 

- Ve výjimečných případech můžeme zpracovat data i z pevného disku (HDD) s připojením přes sběrnici USB, nebo FireWire IEEE 1394 (data musí být zapsána pro každou vrstvu zvlášť v samostatných adresářích, zápis musí být ve formátu image DDP 2.00, DDP 2.10, nebo CMF).


- Dodaná datová media nesmí být opatřena ochranou proti kopírování CSS.

 

DOPORUČENÍ

- pokud máte možnost, používejte jako podklad DVD+/-R (jednovrstvá pro DVD5, DVD10 a dvouvrstvá pro DVD9)
- DVD disky, DVD-R by neměly být viditelně poškozené (škrábance, porušená metalizační vrstva, ...)
- podklady pro výrobu DVD dodávejte v originálních obalech
- používejte značková media


Domů  |  Novinky  |  FAQ  |  Rychlá objednávka  |  Mapa stránek  |  Kontakt